این کتاب فیلم پخش می کند!

رسانه مکتوب (صنعت نشر)

کتاب، روزنامه و مجله از جمله رسانه های مکتوب به حساب می آیند. همانطور که از نام این رسانه مشخص است، این رسانه تنها قابل خواندن است ولی پدیدار این امکان را فراهم کرده است تا رسانه های مکتوب علاوه بر خوانده شدن، شنیده شده و تماشا شوند … .

آیا تابحال به این فکر کرده اید که روزنامه، مجله و یا کتاب شما از دریچه دوربین موبایل چگونه دیده می شود؟ آیا تابحال اتفاق افتاده است که بخواهید فیلم صحنه گل یک بازی فوتبال حساس را در صفحه گزارش ورزشی خود نشان دهید؟ یا مثلا صوت میزگردی را که گزارش آن را در مجله خود چاپ کرده اید، همراه آن گزارش، پخش کنید؟ و آیا تابحال شده دوست داشته باشید در کتابی که نوشته اید، مدل سه بعدی تصاویر کتاب را در اختیار خوانندگان تان قرار دهید؟ ما می خواهیم به این رویاها واقعیت ببخشیم و پدیدار را به شما پیشنهاد می کنیم.

نمونه

شما روی بیلبورد تبلیغاتی خود این امکان را فراهم کرده اید که هنگامی مردم گوشی خود را مقابل بیلبورد قرار می دهند، فیلم تبلیغاتی تان اجرا شود. بدین معنا که پدیدار این امکان را برای شما فراهم کرده است که با اینکه یک بیلبورد برای تبلیغ اجاره کرده ابد، اما در واقع از آن بعنوان یک تلویزیون شهری استفاده می کنید!

مزیت ها

1

به کتاب، روزنامه، مجله و کاتالوگ صامت خود جان ببخشید
2

به جذب کاربر و مشتری کمک بسزایی می نماید
3

مجله و روزنامه دیجیتالی و مدرن بوجود می آید
4

کاغذ کمتری مصرف می شود و به حفظ محیط زیست کمک می نماید
5

مفاهیمی که می خواهید ارائه دهید را ملموس تر و جذاب تر کنید

مخاطبان این کاربرد

نویسندگان کتب علمی و دانشگاهی

نویسندگان کتب هنری و معماری

نویسندگان کتاب کودک

روزنامه نگاران

مدیران مسئول نشریات و مجلات

شرکت هایی که خدمات را در قالب کاتالوگ بیان می کنند

نشریات تبلیغاتی

و ...

دست به کار شوید و واقعیت افزوده بسازید